Την Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024, πραγματοποιήθηκε στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, εκπαιδευτική ημερίδα με τίτλο «Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΩΣ ΑΝΤΙΔΟΤΟ ΣΤΗ ΒΙΑ». που διοργάνωσε η ΔΙΕΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ.
Κατά τη διάρκεια της ημερίδας, το Τζάμπολ Αγάπης σε συνεργασία με το μη κερδοσκοπικό οργανισμό ΔΕΣΜΟΣ, παρέδωσαν τις νέες εμφανίσεις μπάσκετ στους μαθητές του ΕΕΕΕΚ Πειραιά , ανταποκρινόμενοι με ευθύνη στο αίτημα της Διεύθυνσης του σχολείου και των εκπαιδευτικών Φυσικής Αγωγής.
![](https://tzampolagapis.gr/wp-content/uploads/2024/03/434329662_3752554678361168_4941786881181110744_n-1024x768.jpg)
Previous PostΤο ΤΖΑΜΠΟΛ ΑΓΑΠΗΣ στον 3ο ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΙΣΜΟ
Next Post 2η ΔΡΑΣΗ ΣΥΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ